Škola v přírodě

Vážení rodiče,

tento týden přinesly děti domů přihlášku na plánovanou školu v přírodě a posudek o zdravotní způsobilosti dítěte. Vyplněnou přihlášku, prosím, pošlete do konce ledna. Posudek si nechte vyplnit od svého dětského lékaře před termínem odevzdání - 15. 5. 2018. Za tento posudek se platí. Pokud máte doma posudek z loňského roku a v době trvání školy v přírodě jeho platnost nepřekročí 1 rok, můžete jej použít. Po skončení školy v přírodě vám tento posudek vrátím a vy jej můžete využít na další vámi plánované akce (např. letní tábor).

Prohlášení rodičů vám pošlu na začátku května a bezinfekčnost týden před odjezdem. Také další pokyny o odjezdu a příjezdu i seznam věcí dostanete přibližně koncem dubna.

p1.jpeg

p2.jpeg